11 LISTOPADA - DORWAĆ DYNAMO

(Aktualizacja) W przypadku wygranej "dorwiemy Dynamo" w tabeli a nawet wyprzedzimy!! Tak więc mimo że wtorek to taki "oszukany piątek" tego tygodnia odpuścić zbytnie alkoholizowanie się i być w formie na 6 godzin przed Marszem Patriotów, który o godz 17 wyruszy sprzed wrocławskiego dworca głównego przyjdzie nam sie zmierzyć na wyjeździe z Dynamem Wrocław. O godz 11 w suchym dworze spróbujemy odebrać punkty liderowi. No vice liderowi bo dziś pauzowali a drugi lider nieoczekiwanie na własnym boisku zdobył tylko punkt. Siłę "chłopaków z ze wschodu" poznaliśmy najpierw w przed sezonowym sparingu a potem o tej sile przekonały się pozostałe zespoły Naszej grupy. 6 zwycięstw 1 remis jedna porażka bilans bramkowy 27-9 robią wrażenie. Na szczęście "Banda Karłowice" po słabym początku sezonu wróciła na właściwe tory i od pięciu kolejek nie zaznała goryczy porażki. Mimo nienajlepszego meczu z Solną jedziemy do suchego dworu po 3 punkty . 11 Listopada To Nasze Święto Narodowe i najlepiej Świętowanie 97 rocznicy odzyskania Niepodległości rozpocząć od wygranej z jakże ciekawym i pasującym do dnia przeciwnikiem. Zatem ciekawie będzie nie tylko na murawie ale i na trybunach.A nawet ewentualna porażka nie zmąci Święta tego dnia gdyż po meczu i powrocie na Polankę ok 15:30-16 WSZYSCY UDAMY SIE NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. W ubiegłym roku wspólnie z Polanki ruszyło 21 chłopa. Oby w tym roku było Nas jeszcze więcej!! A ZBIÓRKA NA MECZ OD 8:30 W STAŁYM MIEJSCU . BRAĆ AUTA BO CZEKA NAS LICZNY I DALEKI WYJAZD !! AVE BANDA KARŁOWICE !!!! ps CORAZ BLIŻEJ ŚWIE...