EL ClasiCo - Odra vs KARŁOWICE godz 13:00 30.10.2016

MECZ NA SZCZYCIE !!! W ostatnią niedzielę października na boisku w Ratowicach o godzinie 13:00 zagrają dwie "najlepsze" drużyny Polskich rozgrywek piłkarskich. Znajdująca się na szczycie odwróconej drabinki wszystkich szczebli piłkarskich "C"ampions League'owa Odra Ratowice podejmie drugą drużynę tej samej drabinki. Odra z dorobkiem albo raczej bez dorobku punktowego zagra z Bandą KARŁOWICE których dorobek punktowy jest bardziej okazały i wynosi aż punkt jeden. Oba zespoły prezentują identyczny radosny i finezyjny futbol w obronie gdyż zespoły te w dotychczasowych meczach straciły odpowiednio 35 i 37 bramek. Jednak skuteczność napastników jest zdecydowanie na korzyść drużyny gości którzy potrafili "ukłuć" przeciwników aż 14 razy gdzie napastnicy Odry w dotychczasowych spotkaniach zrobili to aż czterokrotnie a 3 bramki z tego dorobku strzelili w ostatniej kolejce. Dlatego czeka Nas pasjonujące starcie dwóch gigantów a o grad bramek zatroszczą się z pewnością obrońcy obu drużyn. Dla hazardzistów bukmacherzy w roli faworyta z kursem 2:64 do 2:85 stawiają drużynę z Wrocławia. Pewnie to przez ten zdobyty punkt z Silesia. Z druzyną gości zapowiada się zgrabna grupka kibiców którzy twierdzą że ich koledzy z murawy "W KOŃCU ODPALĄ" !!! Przypominamy mecz jest o GODZINIE 13:00 !!! (w relacji z meczu z Czarnymi jest błędna godzina-zmiana nastąpiła na prośbę gospodarzy) INFO WYJAZDOWE - JEDZIEMY WSZYSCY RAZEM !!! Zbiórka w stałym miejscu od godz 10:30 (UWAGA !!! w nocy z soboty na niedzielę śpimy dłużej o godzinę gdyż zmieniamy czas na zimowy. Kibice jak przyjdą według letniego czasu najwyżej będą pili godzinę dłużej ale piłkarze lepiej jakby tą godzinę na sen wykorzystali !!!) Wyjazd jest planowany chwilę po godzinie 10 gdyż czeka Nas 25 km wycieczka pod "metropolię" zwaną Laskowicami. Ze względu na ostatni mecz wracamy zaraz po meczu też wszyscy razem w stałe miejsce i tam mamy nadzieję będziemy opijać wspólnie udane zakończenie sezonu lub ...nieudane. Tak czy siak będziemy pić. A że wtorek jest Świętem to może większości uda się zrobić sobie długi weekend a co za tym idzie nie będzie Nas gonił w niedzielę czas. Więc szykować przepony do śpiewu podczas meczu i wątroby do picia. BANDA ŚWIRÓW !!! KARŁOWICE !!!